.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИО МАРЕ ТУНА КУС КУС ИЗИ-ПИЛ 160ГР

SKU: 09050429
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Готово јадење од зеленчук и туна
кус кус 35%, туна 23%, пченкарно масло, леблебија 6%, морков 5%, грашок 5%, пиперка, шери домати 3%, кромид, ароми, сол, гликозен сируп.
1095 дена
Да се чува на суво и ладно место
BOLTON FOOD S.P.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*