.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИО МАРЕ ИНСАЛАТИСИМЕ ПЧЕНКА ИЗИПИЛ 160ГР

SKU: 09050157
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Готово јадење од зеленчук и туна
слатка пченка 29%, туна 26%, пченкарно масло, морков 11%, грашок 11%, црни маслински 3%, сок од лимон, сол.
1095 дена
Да се чува на суво и ладно место
BOLTON FOOD S.P.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*