.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИО МАРЕ ИНСАЛАТИСИМЕ МЕКСИКО ИЗИПИЛ 160ГР

SKU: 09050158
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Готово јадење од зеленчук и туна
туна 26%, црвен грав 23%, слатка пченка 20%, пченкарно масло, пиперка 6%, морков 6%, ароми, сол.
1095 дена
Да се чува на суво и ладно место
BOLTON FOOD S.P.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*