.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РЕЛАКС СОК ОД ВИШНА 250 МЛ ЛИМЕНКА

SKU: 08051298
Достапност: На залиха
34 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

негазиран безалкохолен пијалок
концентрат од вишна, вода, шеќер, лимонска киселина
18 месеци
на темно и суво место
Фрутекс, Сува Река, Косово
Даути комерц, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*