.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ПУТЕР ЗБРЕГОВ 125 ГР.

SKU: 12010031
Достапност: На залиха
92 ден 79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПУТЕР „З брегов“ 125гр
пастеризирана павлака (млеко)најмалку 82%млечни масти и најмногу 16%вода
да се употеби до датумот означен на самата амбалажа
задолжително чување на ладно место до +5
Нови Домил д.о.о. Р.Хрватска
Виндија Интернационал дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*