.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОЈА СО СИРЕЊЕ ПАРЧЕ

SKU: 05112220
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

пројата претставува солено печена торта со пченкарно и пченично брашно со додаток на сирење печена и сечена на коцки.
Пченично брашно Т400,пченкарно брашно,јајца,сирење,пециво,кисело млеко Алергени:глутен,јајца ,млечни протеини
1 ден
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*