.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОФИТЕРОЛ

SKU: 05112721
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Полнети топчиња со крем ванилаи покриени со чоколаден пудинг и чоколадни лушпи
Пченично брашно Т-400, јајца,зејтин, млеко,шеќер, темно чоколадо,крем ванила Алергени:глутен, млеко,jajца .
4 дена
На температура0°С -4°С
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*