.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ПРОНТО СПРЕЈ ЗА МЕБЕЛ-КЛАСИК 300МЛ

SKU: 31100064
Достапност: На залиха
187 ден 169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

PRONTO SPREJ ZA MEBEL KLASIK 300ML<5% Neonic surfactants, 5-15% Aliphatic Hydrocarbona, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, парфем, limonenНеограниченДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*