.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ПРОНТО ПАРФИМИРАН КЛАСИК СПРЕЈ ЗА МЕБЕЛ 300 МЛ

SKU: 31100111
Достапност: На залиха
187 ден 165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

PRONTO SPREJ ZA MEBEL LAVANDA 300ML<5% Neonic surfactants, 5-15% Aliphatic Hydrocarbona, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, парфем, limonenНеограниченДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*