.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРИНГЛС ЧИПС ОРГИНАЛ 165Г

SKU: 05080344
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПРИНГЛС ЧИПС ОРГИНАЛ 165Г
ДЕХИДРИРАН КОМПИР, РАСТИТЕЛНИ МАСЛА (СОНЧОГЛЕОВО, ПЧЕНКАРНО), ОРИЗОВО БРАШНО, ПЧЕНИЧЕН СКРОБ, ПЧЕНКАРНО БРАШНО, ЕМУЛГАТОР (Е471), МАЛТОДЕКСТРИН, СОЛ, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, КВАСЕЦ ВО ПРАВ, ОБОЈУВАЧИ (АНАТТО).
1 ГОДИНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
UMA INVESTMENTS SP.Z.O.O., UL WSCHODNIA 3, 99-300 KUTNO, POLAND, ПОЛСКА
ДТУ ОРБИКО ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*