.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРЕЗЛА

SKU: 05112272
Достапност: На залиха
65 ден

Претставува мелен препечен леб
Пченично брашно Т-500,адитив 1%емулгатор (моно- и дицетил естри на винска киселина со моно- и диглицериди на масни киселини) Е742, аскорбинска киселина Е300 ензими, квасец , вода , сол. Алергени:глутен.
30 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*