.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРЕЗИДЕНТ КРАВЈИ КАШКАВАЛ ЕДАМ КГ

SKU: 10100420
Достапност: На залиха
429 ден

Полутврдо , златно жолто сирење.Направено од пастеризирно млеко
ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО , СТАРТЕР КУЛТУРИ , КУЈНСКА СОЛ, СИРИЛО , КАЛЦИУМ ХЛОРИД
119 дена
од 4 до 8 степени
СИРЕЛА БЈЕЛОВАР
Хрватска

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*