.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРАЈМ ПИЈАЛОК ТРОПИКАЛ ПАНЧ 0.5Л

SKU: 08030376
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =79.8ДЕН

399 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состојки:Вода, реконституирана кокосова вода (10,5%), киселина: лимонска киселина, калиум фосфати, арома, магнезиум, концентрат од морков, засладувачи: сукралоза, ацесулфам к, бои: каротини, витамин е, витамин b6, витамин b12Нутритивна содржина на 100 мл: Енергија: 21 kj Калории: 5 калорииМасти: 0 грЗаситени масти: 0 грЈаглехидрати: 1 грШеќери: 0,5 грПротеини: 0 грСол: 0 гр

 

Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:После отварање производот да се чува во ладилник и да се конзумира во рок од 3 дена
Производител:Произведено во Англија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*