.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРАЈМ ПИЈАЛОК МЕТА МУН 0.5Л

SKU: 08030374
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =79.8ДЕН

399 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав:Филтрирана вода,Концентрат од кокосова вода во прав(10,5%), Лимонска киселина, Минерални соли(Дипотасиум Фосфат), Природна арома, Сукралоза, Ацесулфам К, Витамини Витамин Б-6, Витамин Б-12.Стаблизиратори. БЦАА бленд 250мг (Л-Исолеуцин,Л-Леуцин,Л-Вал) Нутритивни Вредности за 100мл-Енергија 17кЏ/5кцал,Масти 0г од кои заситени масти 0г,Јаглехидрати 1г од кои шеќери 04г,Протеини 0г, Сол<0,01, Витамин А180мг%, Витамин Е 3мг %, Витамин Б6 0,68мг% Витамин Б12 0.96мг % PB(8400кЏ/2000кцал)
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:После отварање производот да се чува во ладилник и да се конзумира во рок од 3 дена
Производител:Произведено во Англија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*