.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПО ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ МАСЛИНОВО МЛЕКО 250МЛ

SKU: 34400289
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за туширање што содржи екстракти од маслиново и хидрантно млеко. Неговата кадифена формула ја одржува влажноста на вашата кожа. Дерматолошки тестиран.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide MEA, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-7, Sodium Lactate, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Glycol Distearate, Laureth-4, Sine Adipe Lac, Olea Europaea Fruit Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 42090, CI 191403 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИСКАС ПАУЧ КАСЕРОЛИ СО ВКУС НА ПИЛЕШКО 85 ГР.

ВИСКАС ПАУЧ КАСЕРОЛИ СО ВКУС НА ПИЛЕШКО 85 ГР.

32 ден
Слика од ВИСКАС СУВА ХРАНА СО ВКУС НА ПИЛЕШКО 300 ГР.

ВИСКАС СУВА ХРАНА СО ВКУС НА ПИЛЕШКО 300 ГР.

109 ден
Слика од ДОРИТОС ЧИПС НАЧО 100Г

ДОРИТОС ЧИПС НАЧО 100Г

52 ден
Слика од КРАШ ДОМАЧИЦА 220Г

КРАШ ДОМАЧИЦА 220Г

79 ден