.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЧА ИНТЕГРАЛНА ПАРЧЕ

SKU: 05112206
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

пециво со микс од житарки
Пченично брашно Т-500,микс од житарици , сирење, растително масло, Адитив, квасец, ,сол, вода, шеќер, јајца Алергени:глутен,микс од житарици,јајца,млечни протеини
1
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*