.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОНИКВА КРАВЈИ КАШКАВАЛ КГ

SKU: 10100414
Достапност: На залиха
339 ден

ПОЛНОМАСНО ПОЛУТВРДО ЗРЕЛО СИРЕЊЕ МАСТИ ВО СУВА МАТЕРИЈА МИН 45%
ПАСТЕРИЗИРАНО КРАВЈО МЛЕКО,КАЛЦИУМ ХЛОРИД,КУЛТУРА И СИРИЛО
8 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 2 С ДО 8 С
МЛЕЧНА ИНДУСТРИЈА ОСОГОВО МИЛК
ЈОГО МЕРКУР

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КАНДИТ ЧОКОЛАДА ЗА ГОТВЕЊЕ 200Г

КАНДИТ ЧОКОЛАДА ЗА ГОТВЕЊЕ 200Г

79 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден