.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА КЕЧАП ЛУТ 1КГ

SKU: 16290168
banner
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Кечап
Вода, концентрат од домати (28%), шеќер, алкохолен оцет, модифициран скроб, трпезариска сол, згуснувач: гума од ксантан, зачини, природна арома.
Означен на амбалажата
По отворањето, чувајте го во фрижидер и консумирајте во рок од 2 месеци.
Подравка
Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

77 ден
Слика од ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

155 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

84 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

65 ден