.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЛОДОВИ МОРСКИ ЗАМРЗНАТИ КГ

SKU: 17620052
Достапност: На залиха
590 ден

Микс од морски плодови замрзнати
Датумот е означен на амбалажата
-18°C
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*