.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЛАСТИЧНИ КОЦКИ СЛОЖУВАЛКИ

SKU: 36040982
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска играчка, димензии на кутија 25х25см
Пластика, хартија
неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Масориенте. НР Кина
Симпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*