.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
200 Поени

ПЛАНТЕНШОН РУМ 3 СТАРС 41,2% 0,7Л

SKU: 02700408
Достапност: На залиха
989 ден 870 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

рум
алкохолен дестилат од житарици, 41.2% алкох.
неограничен
да се чува на суво и чисто место
потекло Барбадос, полни Мајсон Феранд, Франција
КОЛА, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*