.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИЈАЛЕ ШПАГЕТИ 500 ГР

SKU: 05031116
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПИЈАЛЕ ШПАГЕТИ 500 ГР

Гриз од тврда пченица. Содржи глутен.

Рок на употреба: 24 месеци

Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво место.

Земја на потекло: Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*