.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИЈАЛЕ МАКАРОНИ ПЕНЕ РИГАТЕ 500 ГР

SKU: 05031113
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПИЈАЛЕ МАКАРОНИ ПЕНЕ РИГАТЕ 500 ГР

Гриз од тврда пченица. Содржи глутен.

Рок на употреба: 24 месеци

Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво место.

Земја на потекло: Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ РЕД КС

ПАЛ МАЛ РЕД КС

100 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

29 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС СО КИКИРИКИ МАГНУС 200Г

СТОБИ ФЛИПС СО КИКИРИКИ МАГНУС 200Г

53 ден
Слика од ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

24 ден