.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИЛАР СВЕЌА7*185ЦМ 62 ЧАСА ШАМПАЊ

SKU: 39111121
Достапност: На залиха
249 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Свеќа Пилар 7 х 15 см; Време на горење: 62 часа; Чисто согорување; Врвен квалитет;
Бренд: Дуни; Материјал: Парафин; RAL сертификат
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*