.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИКАНТО СОЛЕН КРЕКЕР МИКС 100ГР

SKU: 05060459
Достапност: На залиха
24 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

крекери
БРАШНО ОД ПЧЕНИЦА,ПШЕНКАРЕН СКРОБ, ПАЛМИНО МАСЛО,ДЕКСТОЗА, СОЛ,СУСАМ,ШЕЌЕР,КВАСЕЦ, СОНЧОГЛЕДОВ ЛЕТИЦИН МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД МЛЕКО И ЛЕШНИК
365 дена
темно и суво место
пионир суботица
ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*