.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИКАНТО МЕКСИКАНА 100ГР ПИОНИР

SKU: 05060363
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

крекери
БРАШНО ОД ПЧЕНИЦА, ПАЛМИНО МАСЛО ,МЕШАВИНА ОД ЗАЧИНИ. КРОМИД ПИПЕРКА, ЧИЛИ ПИПЕРКА ,МАГОДНОС, ГЛИКОЗЕН СИРУП, ЕКСТРАТ ОД СЛАД МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД СУСАМ
365 дена
темно и суво место
пионир суботица
ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*