.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИВАЦ ДАЛМАТИНСКА ДАСКА 300Г

SKU: 14300815
Достапност: На залиха
385 ден 285 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДАЛМАТИНСКА ПЕЧЕНИЦА 33.3%, ДАЛМАТИНСКИ ПРШУТ 33.3%,ДАЛМАТИНСКА БУЏОЛА 33.3%
СВИНСКО МЕСО, КУЈНСКА СОЛ, КОНЗЕРВАНС (Е250,Е252), АРОМА, ШЕКЕР,ДЕКСТРОЗА., АНТИОКСИДАНС (Е300)
120 ДЕНА
+5C
PPK KARLOVACKA MESNA INDUSTRIJA KARLOVAC, HRVATSKA
КОЛИД С ТИМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*