.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ПЕЈМАН ЛЕШНИК 100ГР

SKU: 08080821
Достапност: На залиха
245 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПЕЧЕНИ ЛЕШНИЦИ
лешници, сол, стабилизатор Е414, лимонска киселина
1 година
на темно и суво место
Пејман курујемиш Турција
ОКЕАН КОМ ТРЕЈД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*