.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕТИТ БЕР 960ГР

SKU: 07040059
Достапност: На залиха
207 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кекс со путер
Пченично брашно,шеќер,путер (млеко) 7%,растителна маст (палма,шеа),мед,средства за нараснување:Е503,Е500; декстроза,лактоза (млеко),прехрамбен сол,арома,регулатор на киселост Е341.Може да содржи сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Краш - Загреб, Хрватска
Краш Комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*