.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРФЕКС Т.ХАРТИЈА КОТОН ЛИКЕ ЈАБОЛКО/ОРХИД 3СЛ 10/

SKU: 31010262
Достапност: На залиха
224 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
TOILET PAPER
ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА
Перфекс Котон трослојна тоалетна хартија со мирис на јаболко и орхидеја
100% Целулоза
Неограничен
Да се чува на суво место
Дреник Нд Р.Србија
Анекс Дооел Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*