.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ПЕРФЕКС ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА КОТОН КОМФОРТ 4СЛ.10/1

SKU: 31010289
Достапност: На залиха
199 ден 155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тоалетна хартија 4слојна 10 ролни

 

Состав: 100% Целулоза

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: Да се чува на суво место

Производител: Дреник Нд Р.Србија

Увозник/Дистрибутер: Анекс Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*