.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ПЕРФЕКС ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА КОТОН КОМФОРТ 4СЛ.10/1

SKU: 31010289
Достапност: На залиха
199 ден 150 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тоалетна хартија 4слојна 10 ролни

 

Состав: 100% Целулоза

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: Да се чува на суво место

Производител: Дреник Нд Р.Србија

Увозник/Дистрибутер: Анекс Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден