.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 2СЛ.700ГР 1/1

SKU: 31020123
Достапност: На залиха
129 ден 115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Опис на производ: Перфекс Кујнски брисач 2сл.700гр

Состав: 100% Целулоза

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: Да се чува на суво место

Производител: Дреник Нд Р.Србија

Увозник/Дистрибутер: Анекс Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*