.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 2СЛ. 800ГР 1/1

SKU: 31020124
Достапност: На залиха
149 ден 129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кујнски брисач 2слоен, 800 гр 1 ролна
100% Целулоза
Неограничен
Да се чува на суво место
Дреник Нд Р.Србија
Анекс Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*