.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ ХХЛ МЕГА 2СЛ. 2/1

SKU: 31020094
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ МЕГА ХХЛ 2СЛ. 2/1
100% ЦЕЛУЛОЗА
НЕОГРАНИЧЕН
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
ДРЕНИК НД Р.СРБИЈА
АНЕКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ РЕД КС

ПАЛ МАЛ РЕД КС

100 ден
Слика од ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 90Г

ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС КЛАСИК 90Г

7 Поени
42 ден 37 ден
Слика од ДОБРА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

ДОБРА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден