.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРФЕКС ДЕ ЛУКС КАМИЛИЦА 3СЛ. 8+2/1

SKU: 31010166
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Перфекс Таол.Хартија Де лукс 1/8+4 камилица
100% Целулоза
Неограничен
Да се чува на суво место
Дреник Нд Р.Србија
Анекс Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*