.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ФБС КОМПАКТ 6КГ

SKU: 30110448
Достапност: На залиха
1027 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент за перење алишта
5–15% анјонски сурфактанти, агенси за избелување на база на кислород; <5% не-јонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати, ензими, оптички избелувачи, парфеми
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +0 и +35°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

22 ден
Слика од ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

100 ден
Слика од ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА 1Л

ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА 1Л

22 ден