.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ЛАВАНДА КОМПАКТ 6КГ

SKU: 30110447
Достапност: На залиха
1027 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент за перење бели и алишта во боја
5-15% анјонски сурфактанти; <5% не-јонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати, ензими, оптички избелувачи, парфеми (Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден