.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ЛАВАНДА КОЛОР ГЕЛ 4Л.(80 ПЕРЕЊА)

SKU: 30140145
Достапност: На залиха
1089 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течен детергент за перење алишта
5–15% анјонски сурфактанти; <5% нејонски активни материи, сапyн, фосфонати, ензими, парфем (Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH, 1030 Wien, Erdbergstrasse 29, Austriа
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*