.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
250 Поени

ПЕРСИЛ ДУО КАПСУЛИ КОЛОР 56/1

SKU: 30140173
Достапност: На залиха
1165 ден 799 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Концентриран дозиран универзален детергент за перење шарени алишта
15–30% не-јонски сурфактанти, aнјонски сурфактанти, 5-15% сапун, <5% фосфонати, ензими, парфем (Geraniol, Linalool)
18 месеци од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +0 и +35°C
Henkel Magyarország Operations Kft., Dávid Ferenc utca 6., 1113 Budapest, Hungary
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*