.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ДУО КАПСУЛИ ГП 56/1

SKU: 30140172
Достапност: На залиха
1165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Концентриран дозиран универзален детергент за перење бели алишта
15–30% не-јонски сурфактанти, анјонски сурфактанти; 5–15 % сапун; <5% фосфонати, оптички избелувачи, ензими, парфем (Geraniol, Linalool)
18 месеци од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +0 и +35°C
Henkel Magyarország Operations Kft., Dávid Ferenc utca 6., 1113 Budapest, Hungary
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*