.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ДЕТЕРГЕНТ КОMПАКТ РЕГУЛАР 2КГ

SKU: 30110329
Достапност: На залиха
359 ден 229 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПРАШКАСТ ДЕТЕРГЕНТ ЗА АЛИШТА
5-15% АНЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, АГЕНСИ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА БАЗА НА КИСЛОРОД, <5% НЕ-ЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, САПУН, ФОСФОНАТИ, ПОЛИКАРБОКСИЛАТИ
3 ГОД. ОД ДАТУМОТ ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
ХЕНКЕЛ СРБИЈА
ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*