.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРСИЛ ГП КОМПАКТ 6КГ

SKU: 30110446
Достапност: На залиха
1027 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент за перење алишта
5–15% анјонски сурфактанти, агенси за избелување на база на кислород; <5% не-јонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати, ензими, оптички избелувачи, парфеми
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

ТИКВЕШ СМЕДЕРЕВКА 1Л

142 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СОЛ 80Г

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СОЛ 80Г

5 Поени
33 ден 29 ден
Слика од АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 200Г

АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 200Г

112 ден