.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
250 Поени

ПЕРСИЛ ГЕЛ ДЕТЕРГЕНТ РЕГУЛАР 3Л

SKU: 30140124
Достапност: На залиха
998 ден 750 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ
15-30% АНЈОНСКИ АКТИВНИ МАТЕРИИ, 5-15% НЕЈОНСКИ АКТИВНИ МАТЕРИИ <5% САПУН, ОПТИЧКИ ОСВЕТЛУВАЧИ, ПАРФЕМ
3 ГОД. ОД ДАТУМОТ ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
ХЕНКЕЛ АВСТРИЈА
ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*