.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРНИЦА ЕРГОНОМСКА 100%МЕМОРИ ПЕНА 60*40ЦМ

SKU: 50300159
Достапност: На залиха
999 ден 459 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПЕРНИЦА ЕРГОНОМСКА 100%МЕМОРИ ПЕНА 60*40ЦМ

Опис на производ: мемори гел перница

Рок на употреба: неограничен

Начин на чување: вообичаен

Производител: Ventius International LLC

Увозник: Блучип Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*