.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРЕКС СУНГЕРАСТА КРПА 3/1

SKU: 31080202
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунгереста крпа
Сунгер
Неограничен
Нема спечифицни услови начување
Дукат доо - Босна и херцеговина
Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

12 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ЛАЈТ 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ЛАЈТ 1.5Л

23 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

50 ден