.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ПЕРЕКС КРПА 3+1 (К-023)

SKU: 31080202
Достапност: На залиха
89 ден 70 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунгереста крпа
Сунгер
Неограничен
Нема спечифицни услови начување
Дукат доо - Босна и херцеговина
Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*