.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРЕКС БРИШАЧ ЗА ПОД СО ДРЖАЧ

SKU: 31080204
Достапност: На залиха
675 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПЕРЕКС БРИШАЧ ЗА ПОД СО ДРЖАЧАлуминимски држач,ПВЦ основа и памучен брисачнеограниченНема специфични услови за чувањеДукат ДОО БоснаКолид С-тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*