.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРВОЛ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЦРН 990 МЛ

SKU: 30220035
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =20.71ДЕН

205 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ СО СПЕЦИЛАЈНА НАМЕНА
<5% АКТИВНИ КАТЈОНИ И АНЈОНИ, 15-30% АНЈОНСКИ АКТИВНИ МАТЕРИИ
3 ГОД. ОД ДАТУМОТ ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
ХЕНКЕЛ АВСТРИЈА
ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*