.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРВОЛ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ КОЛОР 3,6Л

SKU: 30140134
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СПЕЦИЈАЛЕН ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА ШАРЕНИ АЛИШТА
5-15% АНЈОНСКИ СУРФAКТАНТИ, <5% НЕ-ЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, САПУН, ЕНЗИМИ, ПАРФЕМИ (AMYL CINNAMAL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE), КОНЗЕРВАНСИ (BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE)
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО ПОМЕЃУ +5°C И +40°C
HENKEL MAGYARORSZÁG OPERATIONS KFT., DÁVID FERENC UTCA 6., 1113 BUDAPEST, HUNGARY
ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК ДООЕЛ, КАЧАНИЧКИ ПАТ БР.254, 1000 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*