.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕКАБЕСКО СЛАНИНА ЧАДЕНА ВО КАЛАП ВАКУМ КГ

SKU: 14300230
Достапност: На залиха
565 ден

Чадена сланина во калап табла вакум
месната сланина, вода, готварска сол, декстроза(гроздов шеќер), емулгатор Е451, згуснувач Е407, регулатор на киселост Е262, антиоксидант E300,E316, конзерванс E250
45 денови
до 4С
 Пекабеско АД
 Пекабеско АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*